harta romania apan
Office: 0742.089.242
Piese şi acesorii: 0742.283.339 
E-mail: contact@mccormick-apan.ro
Adresa: Brăila, DN 22B, km 4.5 
 

ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

J09/472/2005 
RO 17540498 
RAIFFEISEN BANK - Suc. Brăila 
RO65 RZBR 0000 0600 0670 9101

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

Sorin Dobrota

Sorin Dobrotă
Director executiv
Head Office
0740.052.246 
sorin.dobrota@apan.ro

Cojocaru Petrica

Cojocaru Petrica
Director National Vanzari
Head Office
0745.154.275
petrica.cojocaru@apan.ro

Dughiana Alexandru

Dughiana Alexandru
Manager Produs /Tractoare si Utilaje agricole
0749.029.621 
alexandru.dughiana@apan.ro

Dudau Daniel

Daniel Dudău
Director Vanzari Horticultura 
Braila, Vrancea, Galati, Tulcea, Buzau, Prahova
0755.086.643 
daniel.dudau@apan.ro

Guler Ciprian
Guler Ciprian
Specialist Horticultura

0751 170 624
ciprian.guler@apan.ro 
man
Blanaru Valentin
Consilier vanzari cultura mare si horticultura
Vrancea
0755.135.244
valentin.blanaru@apan.ro 
lili pavel

Lili Pavel
Coordonator Marketing
Head Office
0741.072.997 
lili.pavel@apan.ro

 

 

Trimiteti un mesaj folosind formularul de mai jos! Un consultant va raspunde solicitarii Dvs!