ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

  Braila
armand bogdan

Armand Bogdan
Director Post-vanzare
Head Office
0742283339 
armand.bogdan@apan.ro

man

Marian Taras
Manager Suport Tehnic
Head Office
0741/ 271751
marian.taras@apan.ro

   
viorel sileanu

Viorel Sileanu
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Braila
0745095055
viorel.sileanu@apan.ro

cioc marius

Marius Cioc
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Braila
0753074636
marius.cioc@apan.ro

   
  Slobozia

Florin Grigore
Manager Service
Slobozia
0741071189
florin.grigore@apan.ro

narcis grigore

Narcis Grigore
Consilier Vanzari Piese de Schimb,
Slobozia,
0752199849
narcis.grigore@apan.ro

   
florin grigore

Robert Bocu
Consilier Vanzari Piese de Schimb,
Slobozia,
0751277829
robert.bocu@apan.ro

 
   
  Iasi
man

Andrei Caeriu
Manager Service
Iasi
andrei.caeriu@apan.ro
0758058125

 
man

Marian Taras
Manager Suport Tehnic
Head Office
0741271751
marian.taras@apan.ro

man

Alexandru Vrabie
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Punct lucru Iasi
0751277804
alexandru.vrabie@apan.ro

   
  Focsani
man

Marian Taras
Manager Suport Tehnic
Head Office
0741271751
marian.taras@apan.ro

man

George Nastase
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Head Office
0742281639
george.nastase@apan.ro

   
  Olt
man

Ilie Iulian Ionescu
Manager Service
Punct de Lucru Slatioara
0749208468
iulian.ionescu@apan.ro

nicacosmin

Cosmin Nica
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Punct de Lucru Slatioara
0752199869
cosmin.nica@apan.ro

   
nicadaniel

Daniel Nica
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Punct de Lucru Slatioara
0745078939
daniel.nica@apan.ro

 

 

 pieseschimbpromo

 

Pentru ca afacerea dvs. sa prospere stim cat de importanta este buna functionare a utilajelor si va recomandam folosirea exclusiva a pieselor de schimb si lubrifiantilor de origine.

Datorita sistemului nostru logistic puternic dezvoltat va garantam livrarea pieselor in cel mai scurt timp posibil (24h pentru reperele aflate in stocul nostru si 48h pentru reperele aflate in orice depozit afiliat din Europa).

Piesele de schimb de origine sporesc randamentul utilajelor dvs. si prelungesc durata de viata a acestora.

Cu o abordare orientată pe client şi un personal tehnic calificat, service-ul şi asistenţa tehnică APAN AGICULTURE EQUIPMENTS sunt sinonime cu calitatea.

Fiecare client este unic

Îndeplinirea cerintelor clientului este prima prioritate a personalului tehnic, acest lucru înseamnă ascultarea și înțelegerea nevoilor clienților, oferindu-le asistenţă şi îndrumarea acestora spre cea mai potrivită soluție pentru fiecare caz în parte.

Asistența tehnică - un serviciu de calitate.

Serviciul de asistență tehnică McCORMICK este efectuat de o echipă profesionistă cu cunostinţe tehnice complete, precise atent acumulate în urma programelor de formare. Controlul înainte de livrare, reviziile periodice, reparațiile, oferta de piese de schimb originale şi accesorii reprezintă punctele noastre forte.

Calitatea serviciului de asistență tehnică este garantată de standardele profesionale ridicate ale personalului nostru, care participă cu succes la instruirea periodică și cursurile de perfecționare organizate. Personalul nostru de asistență tehnică este pus continuu la încercare pentru a oferi, întotdeauna, clientului cele mai bune servicii.

 

 

 Urmariti-ne si pe Facebook:

SC APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL

J09/472/2005
RO 17540498
DN22B, KM 4, Brăila
RAIFFEISEN BANK - Suc. Brăila
RO65 RZBR 0000 0600 0670 9101